Náš blog se připravuje, některé rubriky se nemusí zobrazovat správně. Pro zhlédnutí fotek přejdi raději na náš

Bylo pondělí 19.2.2018 a mně se v noci udělalo špatně, zvracel jsem. Domnívali jsme se, že příčinou je teplá voda v hotelu. Ráno jsem se už cítil lépe, a tak jsme s Žanet šli na nákup pro balenou vodu a pár rohlíků. Chtěli jsme začít pít pouze balenou vodu, aby mi nebylo ještě hůř. Po pár minutách cesty se mi přímo před vchodem do obchodu zatočila hlava a po dalších pár vteřinách jsem omdlel. Naštěstí mě chytla Žanet, a tak jsem se nikam nebouchl. Po několika vteřinách mě Žanet probouzí, a já se začínám zvedat. Jsem úplně mimo a v tom začnu znovu zvracet. Poté si jen pamatuji, jak uhýbám botou před zvratky, nic příjemného. Na pomoc mi přiběhli dva muži, kteří mě posadili na lavičku a jeden z nich zavolal záchranku.

Po pár minutách přijíždí sanitka a já po vlastních nasedám do vozu. Po několika vyšetřeních přichází Žanet do vozu a vyrážíme do nemocnice. Sanitkou jsem jel podruhé, poprvé jsem jel když jsem byl malý, a tak jsem si to již nepamatoval. Mám tedy nový zážitek z jízdy. Doktorka se “sanyťákem” byli moc hodní a profesionální.

Po příjezdu do nemocnice jsem byl převezen na dětské oddělení – i když už jsem dospělý – asi tam měli více místa. Pomalu se seznamuji s doktorkou a sestřičkou, kteří mě mají na starosti dalších 6 hodin, co tam ležím na kapačkách. Kapačky zabraly a je mi lépe, loučíme se a odcházíme.

Trochu jsme se báli, kam nás sanitka zaveze, naštěstí to bylo pár set metrů nad hotel, takže jsme úspěšně trefili zpět do hotelu. Po příchodu na pokoj konečně zalehám do měkké postele a usínám. Večer po probuzení jsem se cítil již lépe a začal jsem pomalu jíst.

Ten den bylo zrovna pěkně, svítilo sluníčko, bohužel my si ho moc neužili.

Chtěl bych moc poděkovat všem zúčastněným. Oběma mužům, profesionálním záchranářům a hlavně své Žanetce, která při mně stojí za každých okolností. Moc Děkuji.

28308536_1601170813299718_834559268_n

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *