Náš blog se připravuje, některé rubriky se nemusí zobrazovat správně. Pro zhlédnutí fotek přejdi raději na náš

17.srpna – čtvrtek
Na dnešek jsme měli naplánovaný výlet do Aqualandu Moravia. Prvotně jsme se báli cesty autobusem, protože bydlíme v Lednicích a nevěděli jsme, jak moc dobře tu funguje autobusová doprava. Nakonec nás příjemně překvapila – všechny autobusy na sebe hezky navazovaly, a tak jsme se za pár minut ocitli před aquaparkem.

Vstupenky jsme měli již koupené přes internet, a tak byly o dost výhodnější. Dostali jsme čipy a šli se převléct do šatny. V Aqualandu je termální voda. Je krásně teplá – má 30 stupňů. Chvíli jsme plavali v bazénu, ale nejvíce nás bavila sekce s tobogány. Je jich tu opravdu požehnaně. Některé jsou dost bláznivé, dokonce i já se přistihl, že jsem vydal nějaký skřek. Další jsou i místy nebezpečné. Dávejte si pozor, abyste při jízdě v nafukovacím kruhu pořádně nadzvedli zadek. Žanet to neudělala, a tak si ho nabila a roztrhla plavky.

Na atrakcích jako Abbys, Boomerang a podobné to s vámi opravdu dost hází. Skoro se mi vykloubila noha, když jsme poprvé šli na SUPERCRATER, což je takový trychtýř, který je zakončený tobogánem do bazénu. Právě v tomto místě, kdy člověk zajíždí z trychtýře do tobogánu, se mi zasekla noha a proud nás hnal dál. Naštěstí jsem nohu rychle skrčil. Na druhý pokus nás to v tomto místě přetočilo, a tak jsme místo na kruhu jeli na břiše. Převrátilo nám to plavky vzhůru nohama, Žanet skoro odlétl vrchní díl. Když jsme dopluli dolů, čekal nás bouřlivý potlesk. Už jsme na tuto atrakci nevlezli.

Na skluzavku Kamikadze a na U rampu jsme se museli dlouho přemlouvat. Nakonec to byl super adrenalinový zážitek. Je tu vážně spousta atrakcí, kdybych je měl všechny popisovat, tak tento článek dneska nedopíši. Proto doporučuji si sem zajet a zkusit si to na vlastní kůži. Akorát si připravte pořádnou svačinu na celý den nebo velký obnos peněz, protože ceny v areálu jsou vážně vysoké.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *